w ,

ZTE Nubia Z18 oficjalnie

Nareszcie jest ZTE Nubia Z18

ZTE właśnie zaprezentowało w Chinach swój, oczekiwany przez wielu, flagowy model ZTE Nubia Z18.

Wyróżnia się on prawie bezramkowym wyświetlaczem, którego współczynnik proporcji ekranu do obudowy wynosi aż 91.8%! Z18 ma bardzo małe paski na górze i na dole frontu z niewielkim otworem na przedni aparat, a bocznych ramek prawie nie ma.

Sam ekran jest wykonany w technologii IPS LCD i ma on 5.99 cali oraz rozdzielczość 1080×2160 pikseli.

„Pokaż kotku co masz w środku”

Nubia Z18 jest napędzana przez topowy procesor od Qualcomma, a mianowicie przez Snapdragona 845 wraz z pomocą 6 lub 8 GB pamięci RAM, w zależności od wariantu, a użytkownik do wyboru będzie miał wersję z 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej.

Urządzenie jest wyposażone w baterię o pojemności 3450mAh razem z obsługą Quick Charge 4.0 i czymś, co się nazywa kontrolą temperatury Neo Power.

Zdjęcia

Aparat do selfie ma 8MPX i jest ze światłem f/2.0. Co ciekawe, jest on wyposażony w tryb portretowy. Z tyłu zaś znajdziemy dwie kamery ze światłem f/1.6 o rozdzielczości 16MPX i 24MPX i one również oferują tryb portretowy, lecz poza tym zaawansowane rozpoznawanie sceny czy nagrywanie wideo w 960fps.

Nowego flagowca od ZTE można już nabyć w Chinach w przedsprzedaży. Za opcję z 6GB RAMu i 64GB pamięci wewnętrznej przyjdzie nam zapłacić 2.799 juanów, co w przeliczeniu na dolary daje nam 410$. Za ten mocniejszy wariant będziemy musieli wyłożyć już 3.299 juanów, czyli około 480 dolarów amerykańskich. Telefon będzie dostępny w kolorze białym i czerwonym, ale Chińczycy przygotowali dla nas edycję nazwaną van Gogh, która niestety będzie droższa i będzie kosztować 3.599 juanów (ok. 530$). Miejmy nadzieję, że sprzedaż Z18 poza Chinami dojdzie do skutku.

Napisane przez Mateusz Szałkowski

Licealny młodzik z ciągotami do filozofii. Głównie interesuje się urządzeniami mobilnymi oraz sprzętem audio.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Samsung flex

Samsung potwierdza premierę składanego smartfona

NVIDIA-Turing RTX logo

Olej przecieki z testów RTX Nvidii, zaczekaj do 17 września.