w

Zalecane w nowym wydaniu

Wyjaśnienia

Pragnę rozpocząć od wytłumaczenia sytuacji, która spowodowała zawieszenie działalności strony zalecane.pl na okres ponad miesiąca. Stali użytkownicy pewnie zauważyli, że strona działała coraz gorzej, często ładowała się bardzo długo, nie wspominając o samej jej stabilności. Problem został już rozwiązany, witrynę internetową obsługuje inny hosting, co w znacznym stopniu przełożyło się na komfort użytkowania.

Zmiany

Pomimo przerwy w publikacji artykułów i pracy nad „tylną” częścią strony pojawiło się także kilka rzeczy dla zwiększenia Waszej przyjemności ze zwykłego przeglądania treści.

Darkmode

Prace trwały dość długo, ale koniec końców udało nam się zaimplementować ciemny wygląd strony, zachęcam do samodzielnego testu.

Powrót do góry

Dość przydatna funkcja, szczególnie przy przeglądaniu starszych publikacji, oszczędza trochę czasu. Dzieki niej szybciej powrócisz na początek strony.

Reakcje

Jako, że feedback jest dla nas bardzo ważny, ponieważ lubimy wiedzieć, co podoba się naszym czytelnikom, postanowiliśmy wprowadzić kilka różnych możliwości wyrażania swojego zdania na temat naszego contentu.

Punkty

Jedną z możliwości wyrażenia swojej opinii jest zwyczajne „zaplusowanie” lub „zminusowanie” artykułu, wystarczy kliknąć na odpowiednią strzałkę.

Emotki

Moim zdaniem dość proste i przy okazji przyjemne rozwiązanie.

Komentarze

Zależy nam na dyskusjach i bezpośredniej komunikacji z Wami, więc od niedawna artykuły można komentować bezpośrednio przez użycie swojego konta na Facebook’u.

Polecane

Kilkanaście godzin temu opublikowaliśmy dwa spisy płyt głównych pod procesory Intela oraz AMD. Można je znaleźć tutaj

Zestawy komputerowe

Postanowiliśmy zrezygnować z klasycznych, nudnych tabel na rzecz bardziej przystępnej i przede wszystkim czytelnej formy.

Nowa treść

Jednym z naszych głównych celów jest regularne publikowanie treści na stronie, dlatego do naszego zespołu dołączyło kilku ludzi, których poznacie niebawem.

Chcemy również oficjalnie powitać Mateusza Szałkowskiego jako członka naszego zespołu.

Sugestie i pomysły

Jesteśmy otwarci i chętnie wdrażamy rozwiązania, żeby Wasz komfort był jak najlepszy, dlatego zachęcam do dzielenia się pomysłami :). Do zobaczenia!

Napisane przez Bartosz Batkowski

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Xiaomi Redmi 7 z aparatem 48 MP już za kilka dni!

intellogo

Zawirowania wokół nowych CPU Intela