w ,

Xiaomi Redmi 7 zauważony w TENAA!

Notch w innej formie?

Xiaomi dość późno zaczęła podążać za trendem notchów w ekranie, bo dopiero od Mi 8, który ujrzał światło dzienne pod koniec maja br. Firma stopniowo zaczęła adaptować do swoich urządzeń swój design na czele  z Pocophone F1, jak i niektórych telefonów z serii Redmi 6.

Teraz na TENAA pojawił się Xiaomi oznaczony jako M1901F9T z kamerą do selfie umieszczoną po środku, co oznacza, że najprawdopodobniej będziemy mieć do czynienia z wycięciem w kształcie kropli wody. Patrząc na ten numer modelu można się domyślać, że będzie to Redmi 7. 

To samo w nowej formie?

Zdjęcia pokazują znany już nam ogólny wygląd – przyciski po prawej stronie, skaner linii papilarnych z tyłu, a orientacja tylniego aparatu i lampy błyskowej jest pionowa, lecz tutaj mamy do czynienia z dwoma „oczkami”. TENAA podaje również kilka podstawowych informacji takich jak wyświetlacz o wielkości 5.84” i baterię o pojemności 2.900mAh, czyli lekki regres co do poprzedników. Wiadomo też, że aparat będzie posiadał sztuczną inteligencję, ale ten termin jest nadużywany do tego stopnia, że praktycznie to nic nie mówi. 

Napisane przez Mateusz Szałkowski

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Wyciek bazy klientów Morele.net

AMDlogo

AMD Radeon Software Adrenalin 2019, spore zmiany w oprogramowaniu