w ,

Xiaomi Redmi 7 z aparatem 48 MP już za kilka dni!

10 stycznia…

O nowym średniaku od Xiaomi mogliśmy usłyszeć wiele plotek i zobaczyć wiele wycieków, z czego niektóre już za kilka dni przerodzą się w realne urządzenie. Chiński gigant ma zaprezentować nowego wojownika w średniej półce – Xiaomi Redmi 7 z aparatem o rozdzielczości aż 48 megapikseli!

Zwiastun pojawił się zarówno na oficjalnej stronie Xiaomi, jak i na profilu Redmi na chińskim mikroblogu – Weibo. Mówi on także o „nowej, niezależnej marce”, co oznacza, że Redmi będzie oddzielną marką, jak Honor (Huawei), czy Realme (Oppo). 

Patrząc na cień napisu Redmi możemy odczytać liczbę 4800, co jest ukłonem w stronę zapowiedzi 48 megapikseli, która pojawiła się w zeszłym miesiącu. Prezentacja odbędzie się w Pekinie i rozpocznie się o 14:00 czasu lokalnego. Jak na Xiaomi przystało, spodziewamy się, że zaprezentują oni więcej, niż jedno urządzenie z serii Redmi 7, takich jak Redmi 7 Pro, Note 7, czy budżetowego Redmi 7A.

Jeśli telefon rzeczywiście będzie miał matrycę o rozdzielczości czterdziestu ośmiu milionów pikseli, możemy również oczekiwać na Redmi Pro 2, czyli następcę leciwego już Redmi Pro, który został zaprezentowany latem 2016 roku. Było to jedno z pierwszych urządzeń wprowadzających bokeh, czyli popularną małą głębie ostrości, w czasie rzeczywistym jednocześnie zachowując podstawowe „oczko” przyzwoitym. 

Napisane przez Mateusz Szałkowski

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Sony Xperia XZ4 bije rekordy w AnTuTu

intellogo

Zawirowania wokół nowych CPU Intela