w ,

NIE!NIE! PięknePiękne

Wyciekły rendery nowego Samsunga Galaxy Note 10 Pro

Myślę, że fani Samsunga ze zniecierpliwieniem czekają na najnowszego flagowca od ich ulubionej firmy. Wcale się im nie dziwię, smartfony od Koreańczyków bardzo często wyróżniają się na tle innych producentów. Ale czy Samsung Galaxy Note 10 Pro będzie powiewem świeżości?

Niedawno wyciekły oficjalne rendery, które przedstawiają wygląd nowego urządzenia. Widać na nich zastosowanie tzw. „dziury w ekranie”, która pojawiła się już w Samsungu Galaxy S10 chociażby. Jednak tym razem umiejscowiono ją na środku, a nie w rogu ekranu.

Specyfikacja

W wariancie bez dopisku „Pro”, znajdziemy matrycę o przekątnej 6.3″, a w większym modelu wyświetlacz będzie miał aż 6.75″. Jednak oba smartfony nie będą się różnić tylko rozmiarem ekranu, ale też pojemnością baterii i aparatami. Większy brat ma posiadać 3 obiektywy oraz czujnik ToF, którego nie uświadczymy w mniejszym wariancie. Wszystko inne powinno być takie samo w obu modelach.

Najprawdopodobniej więcej się dowiemy dopiero na premierze nowych Samsungów, która ma się odbyć już w sierpniu.

Napisane przez Marysia Magi Mielcarek

Od dobrych paru lat interesuję się ciekawymi gadżetami, które ułatwiają nieco życie codzienne. W wolnych chwilach natomiast zdarza mi się bawić elektroniką, czy naprawiać stare, uszkodzone telefony.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

AMD Radeon RX 5000-zapowiedź nowych GPU

Nadchodzi limitowany Samsung Galaxy S10+