w ,

Wyciekł Xiaomi Redmi Note 6

Seria Redmi 6

Xiaomi wprowadziło serię Redmi 6 zapominając o jednym, kluczowym urządzeniem, a mianowicie o Redmi Note 6. W zwykłej „szóstce” i tym bardziej budżetowym wariancie, czyli 6A pojawiły się zwykłe, wysokie, „bezramkowe” ekrany, ale Redmi 6 Pro, czyli bardziej znany jako Mi A2 Lite, był pierwszym telefonem Xiaomi w tym budżecie, który posiadał notcha. Następny w kolejce jest Note 6, którego przedni panel pojawił się na Aliexpress. 

Notch, znowu…

Ekran nowego „średniaka” od Xiaomi będzie miał przekątną 6.18 cali, a wycięcie będzie stosunkowo niewielkie patrząc na starszych braci zapewniając jednocześnie miejsce dla aparatu do selfie, głośnik i czujnik zbliżeniowy. Według sprzedawcy jest to oficjalny zestaw, czyli ekran z digitizerem, i wycenia on go na 4.509 rubli, czyli w przeliczeniu na dolary cena powinna wynosić ok. 58$. Dodatkowo w zestawie znajdziemy narzędzia do montażu lub demontażu panelu.

Plotki głoszą, że Redmi Note 6 będzie wyposażony w Snapdragona 660 w dwóch wariantach pamięci: 3/32 i 4/64. Najprawdopodobniej urządzenie będzie wyposażone w Jacka 3.5mm i port Micro-USB jak reszta telefonów z serii Redmi 6.

Napisane przez Mateusz Szałkowski

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Intel logo 123

Przecieki wydajności i9 9900K, i7 9700K oraz i5 9600K

Intel logo 4

Pierwsze testy i7 9700K