w ,

Wiedźmin 3 – znamy datę premiery na Nintendo Switch?

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra, która świetnie przyjęła się na rynku globalnym. Wiele DLC, wsparcie modów, rozbudowana fabuła – to tylko kilka zalet produkcji naszego rodzimego studia.

CD Projekt Red wraz z Nintendo na tegorocznych targach E3 ogłosili, że w najbliższym czasie będzie można ujrzeć Wiedźmina 3 na konsoli Nintendo Switch. Nikt jeszcze oficjalnie nie ogłosił daty wydania Switch-owej wersji, jednak czeski sprzedawca internetowy zamieścił ogłoszenie z rzekomą datą premiery.

Przeciek z Czech

Na czeskiej stronie można zauważyć możliwość kupna gry za 1549 koron czeskich, czyli jakieś 260 złotych. Ciekawym faktem jest data premiery wyświetlona przy cenie. Jest to 29 września, a więc odbyłaby się już za niecałe 3 miesiące. Jest to Edycja Gry Roku, więc będzie ona zawierać wszystkie DLC i cyfrowe dodatki, które są dostępne na PC.

Do tego – CD Projekt Red zarzeka się, że grę będzie można uruchomić w 720p na wielkim ekranie w trybie doku. Drugą opcją będzie odpalenie jej w 520p w trybie przenośnym. Rozgrywka będzie utrzymywała stałe 30 klatek na sekundę. Czy taki scenariusz jest możliwy? Na razie można jedynie oczekiwać na oficjalne ogłoszenie daty premiery.

Wrzesień miesiącem Switchowych premier, w tym Wiedźmin 3

Jeżeli Wiedźmin 3 na Nintendo Switch ujrzy światło dzienne we wrześniu, to gra ta nie będzie miała łatwo. Na ten sam miesiąc zapowiedziano premiery takich gier jak: The Legend of Zelda: Link’s Awakening Remake, Daemon X Machina, Dragon Quest XI, Spyro Reignited Trilogy, oraz FIFA 20. Każdy posiadacz Switcha zapewne już zaplanował zakup kilku z tych gier, ale czy znajdzie się miejsce dla niesamowitej produkcji polskiego studia?

Trzeba mieć nadzieję, że data przypadkiem ogłoszona w Czechach okaże się prawdziwa. Jeżeli tak, już 29 września będzie można cieszyć się wspólną przygodą z Geraltem i jego Płotką w wiedźmińskim świecie.

Autor: Robert Andrzej Jankowski

Napisane przez Kuba Szczykutowicz

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Radeon Pro WX3200-budżetowe GPU dla stacji roboczych

Xiaomi Mi Mix 4 prawdopodobnie z aparatem 64 Mpx