w ,

Wczesna przedsprzedaż rodziny Galaxy S10

Premiera nowych flagowców Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Dzisiejszy ruch ze strony ich oddziału na Filipinach zdaje się tylko to potwierdzać. Mianowicie na ich stronie pojawiła się możliwość wczesnej przedsprzedaży. O co dokładnie z tym chodzi?

Pre-order rodziny Galaxy S10

W przypadku chęci złożenia takiego zamówienia na stronie mamy do wyboru cztery opcje, A, B, C oraz D. Jedyne różnice jakie między nimi są widoczne to rozmiar poszczególnych modeli. 

Pod tym względem wyróżnia się wersja A, ponieważ ma taki sam rozmiar jak B, ale napis nad nią głosi wielkimi literami, że to edycja limitowana. Jako jedyna także wygląda na taką z zagiętym ekranem. Wyklucza to automatycznie model S10e, ponieważ ten będzie posiadał płaski ekran.

Dodatkowo po wybraniu tej opcji wyskakuje notka, że modele z edycji limitowanej będą dostępne dopiero 15 marca, tydzień później w porównaniu do reszty modeli z rodziny S10 (jeśli chodzi o premierę światową).

Całkiem możliwe, że będzie to Galaxy S10+, ponieważ jako najwyższy model najbardziej nadaje się na zrobienie z niego wersji premium. Przekątna jego ekranu będzie wynosić  najpewniej 6,4 cala. Może być to nawet wersja opierająca się na 12GB pamięci RAM oraz 1TB pamięci wewnętrznej.

Możemy dzięki temu wnioskować, że C będzie zwykłym S10 o przekątnej ekranu 6,1 cala, a D, jako najtańszy przedstawiciel serii, będzie S10e z ekranem 5,8 cala. Warto dodać, że S10e to nic innego aniżeli S10 Lite, tylko finalnie pod inną nazwą.

Zalety kupna w przedsprzedaży

Dodatkowo przy wyborze pierwszej opcji dostajemy „Mystery Box”, adapter HDMI, ubezpieczenie ekranu Nanofixit oraz 10% zniżki na wybrane tablety i urządzenia do noszenia. Jeśli chcielibyśmy dokonać takiej transakcji kosztowałoby nas to 2000 filipińskich peso, co można przeliczyć na około 150 złotych. 

Kolejne wersje dają wybór między Mystery Box’em, a zniżką do sklepu. Dodatkowo w zestawie jest także powerbank o pojemności 10 000 mAh i inne gadżety. Oczywiście im gorsza opcja, tym mniej dostaniemy w gratisie.

Źródło

Napisane przez Filip Bryłka

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

intellogo

Zawirowania wokół nowych CPU Intela

Civilization VI – za darmo do przetestowania!