w , ,

The Elder Scrolls Online będzie miało darmowy weekned

The Elder Scrolls Online to MMORPG  bazujący na popularnej serii gier fabularnych, wkrótce otrzyma kolejne rozszerzenie. Wszyscy chętni sprawdzenia jak wygląda świat Tamriel mogą szykować się do pobierania gry, ponieważ właśnie startuje darmowy weekend.

Dziś Bethesda potwierdziła, że TESO będzie dostępna za darmo od 11 do 18 kwietnia. Wszyscy gracze uczestniczący w tym wydarzeniu będą mieli możliwość kontynuacji rozgrywki w pełnej wersji po jej zakupieniu. Dodatkowo gra na czas darmowego tygodnia będzie do kupienia w obniżonej cenie.

Jeżeli chodzi o ograniczenia rozgrywki, to nie ma się czym martwić. Dostajemy dostęp do pełnej wersji The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Dodatkowo na start gracze dostaną walutę gry –  500 Crowns do zakupów dodatkowego dobra w Crown Storej. Niestety aby otrzymać dostęp do zawartości DLC należy kupić podstawkę oraz dodatki lub wersję The Elder Scrolls Online: Gold Edition. Gracze którzy wcześniej brali udział we wcześniejszych darmowych ewentach będą mogli w czasie obecnego wydarzenia kontynuować rozgrywkę bez straty poprzednio zdobytych przedmiotów. Dodatkowym gratisem jest też XPboost z okazji 3 rocznicy gry.
Ewent dotyczy wersji PC, Xbox, PS4.

Napisane przez Piotr Siekierko

Coś o mnie? Cóż, a jestem sobie twórcą zalecane.pl. Lubię projektowanie zestawów i kompleksowe doradztwo sprzętowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Youtube logo

YouTube blokuje zarabianie małym twórcom

Świąteczne obniżki gier w GMG