w ,

Symulator Airplane Mode pozwala na przeżycie lotu będąc w domu

Airplane Mode jest symulatorem, który został dopiero co ogłoszony podczas charytatywnego streama Desert Bus for Hope (na dzień pisania, stream będzie trwał jeszcze 2 dni, więc polecam zobaczyć całą akcję). Jeśli Waszym ulubionym zajęciem jest latanie ekonomicznym samolotem przez 6 godzin, to jest to gra dla Was.

Symulator Airplane Mode

Symulator ten nieprzypadkowo zaprezentowano właśnie podczas tej akcji. Desert Bus jest grą z 1995 roku, gdzie przez 8 godzin (prawdziwe 8 godzin, nie było opcji zapisania gry) jechało się przez pustynię. Na podobnym przykładzie ma działać właśnie symulator Airplane Mode.

Najciekawsze w tym jest to, że produkt ten stworzony zostanie przez studio Bachronym, jednak wyda go AMC Games. Jest to nowa marka od AMC, która wypuściła takie telewizyjne hity jak The Walking Dead i Breaking Bad.

Symulator Airplane Mode

Co zaoferuje nam Airplane Mode?

Tytuł gry tak naprawdę opowiada sam za siebie. W tym symulatorze będziemy mogli doświadczyć lotu budżetową linią. Gra zostanie wydana na komputery w następnym roku, lecz jest już dostępna strona produktu na steamie. Wymagania sprzętowe są bardzo niskie, biorąc pod uwagę ustawienia minimalne oraz zalecane.

Symulator Airplane Mode

Symulator Airplane Mode ma oferować wrażenie z podróży samolotem w najdrobniejszych szczegółach. Od ustawienia siedzeń, po zawartość twojej torby, dysku smartphona, a kończąc na zachowaniu personelu i innych pasażerów. Warunki podczas lotu będą zmieniały się za każdym razem.

Symulator Airplane Mode

Cechy Airplane Mode

  • Przyjazd taksówką, start i lądowania
  • Zdjęcia satelitarne trasy lotu
  • Przekąski, napoje oraz dania
  • Walizka podróżna z książką, słuchawkami, długopisem i ładowarką
  • Lampka do czytania i karta informacyjna samolotu
  • Nagrania dotyczące bezpieczeństwa podczas lotu wyprodukowane przez ekspertów
  • Losowe zdarzenia takie jak: turbulencje, słabe WiFi i opóźnienia lotów
  • Autentyczny hałas otoczenia
  • Pokładowy system podczas lotu z funkcją śledzenia lotów i z możliwością obejrzenia hitów filmowych z lat 30. XX wieku
  • Nagradzany magazyn Stratospheres, pełen krzyżówek, artykułów i Sudoku
Symulator

Podsumowując

Według mnie produkt ten zostanie bardzo ciekawym i duchowym spadkobiercą Desert Bus. Wydawca jest dość znany, więc prawdopodobnie będzie to bardzo interesująca gra.

Źródło: Wccftech

Technologia ray tracing przyszłością gier?

AMD Renoir APU zadebiutuje podczas CES 2020