w

Starcraft 2 za darmo

Starcraft to seria strategii czasu rzeczywistego, która jest uznawana za jedną z najlepszych produkcji w swoim gatunku. Pierwsza część zyskała ogromną popularność na całym świecie, na tyle ze w Korei Południowej jest praktycznie sportem narodowym. To właśnie ta gra przyczyniła się do uznania Koreańczyków za najlepszych graczy na świecie. Pierwsza część doczekała się kontynuacji dopiero po 12 latach w postaci Starcraft II: Wings of Liberty, w kolejnych latach wyszły dwa duże dodatki poszerzający kampanię o historię pozostałych ras i wprowadzający spore zmiany w trybie multiplayer.

Gra rozgrywa się w XXV wieku w odległym zakątku Drogi Mlecznej. Fabuła opowiada o losach trzech ras: terran, zergów oraz protosów. Pomimo tego, że to tylko strategia, opowieść jest bardzo silną stroną tej produkcji. Nie mamy tutaj klasycznego menu wyboru misji.  Tę formę przybrał statek terran(ludzi), po którym się poruszamy, rekrutujemy załogę czy wybieramy zlecenia. Nasze decyzje maja realny wpływ na postęp fabuły, ale finalnie prowadzą do tego samego rozwiązania. Przypominam mowa tu o strategii, której kampania jest tylko samouczkiem przed prawdziwym wyzwaniem – rozgrywką online. Ta zawsze jest wyzwaniem dobierając przeciwników do własnego poziomu. Nie musimy polegać na sojusznikach, jedynie na własnych umiejętnościach.

Jest to gra której warto dać szansę, nawet dla sprawdzenia o co chodzi w tym legendarnym tytule, szczególnie gdy od 14 listopada Starcraft 2: Wings of Liberty zostanie udostępniony za darmo. Dla osób, które już nabyły samą podstawkę  a zalogują się do konta battlenet otrzymają za darmo drugą część kampanii: Heart of the Storm.

Jakie jest twoje zdanie?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Razer Phone oficjalna specyfiacja

Nowa karta graficzna Nvidii