w ,

Samsung potwierdza premierę składanego smartfona

Już w tym roku

Po nadejściu raportów dotyczących tego, że Huawei pracuje w pocie czoła i ma być pierwszym producentem smartfonów z elastycznymi ekranami. Samsung ma powody do tego, by przyspieszyć prace nad składanym telefonem.

Z wywiadu przeprowadzonego z dyrektorem generalnym giganta z Korei możemy się dowiedzieć, że firma zdecydowała się zaprezentować nową, składaną „galaktykę” już w tym roku. Podobno przeprowadzili oni ankietę na temat tego, czy ludzie czekają na składany smartfon i odpowiedzi były nadto pozytywne.

Wątpliwości rozwiane

Stwierdzenie CEO Samsunga, czyli Koha Donga Jina zaprzecza początkowym pogłoskom o nowym flagowcu koreańskiego producenta. Potwierdzono jedynie, że urządzenia te będą wyposażone w ekrany OLED. Koh nie ujawnił nic konkretnego na temat nowego telefonu. Powiedział on tylko, że konferencja Samsung Developers 2018, która odbędzie się w dniach 7 i 8 listopada, może być tą, gdzie zostanie zaprezentowana nowość od Samsunga. Co więcej, Koh obiecał, że smartfon będzie miał dodatkowe funkcje po rozłożeniu, co może przekonać pierwszych nabywców do zakupu telefonu. Warto wspomnieć, że na początku tego roku powiedziano, że nie będzie to pic na wodę, a prawdziwy produkt, który może nabyć każdy.

Okiem newsmana

Jako fan urządzeń mobilnych z niecierpliwością czekam na nowy produkt Koreańczyków. Produkt z pewnością może okazać się hitem i przełomem na rynku smartfonów, lecz niewątpliwym jest fakt, że poza dużą innowacją to duża okazać się może cena patrząc na to ile nam przychodzi zapłacić z roku na rok za nowego flagowca Samsunga.

Napisane przez Mateusz Szałkowski

Młodociany licealista z ciągotami do filozofii. Głównie interesuje się urządzeniami mobilnymi oraz sprzętem audio.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Chwyty myszki – czym się różnią i jaki używasz?

ZTE Nubia Z18 oficjalnie