w ,

Samsung Galaxy Note 10 oficjalnie zapowiedziany!

Premiera nowego urządzenia z serii Galaxy zawsze budzi niemałe poruszenie na rynku smartfonów. Najnowszy telefon z tej linii, Samsung Galaxy Note 10, swoją prezentację będzie miał już niedługo. Co nowego wiemy o tym smartfonie?

Samsung Malynesia, jak i Indonesia opublikowały w ostatnim czasie na Twitterze krótkie spoty, których tematem jest właśnie nadchodząca Galaktyka. Prawdopodobnie mają nam one podpowiadać, jakie elementy urządzenia zostaną poprawione względem Galaxy Note 9.

Pierwszy z filmów sygnowany jest hasłem ,,Be efficient, be productive”. To zdanie może podpowiadać, że firma postawi na najwyższą możliwą wydajność albo poprawiony układ zasilania, co prawdopodobnie objawi się w postaci większej baterii.

Drugi ze spotów, występujący na indonezyjskim Twitterze, skupia się na pierwotnym założeniu serii Note. Z początku te urządzenia miały być przeznaczone dla klasy biznesowej. Ostatnie modele jednak coraz bardziej przypominają serię Galaxy S.

Z pewnością Samsung postanowił to zmienić, gdyż film niewątpliwie zwiastuje nowe rozwiązania biznesowe, które mają być dostępne w modelu Samsung Galaxy Note 10. W związku z tym można spodziewać się nowych funkcji S-Pena.

Design

Co do wyglądu nowej Galaktyki, nie zmieniło się wiele od ostatniego artykułu na ten temat. Jesteśmy jedynie bardziej pewni umiejscowienia wycięcia na aparat. Prawie na pewno oczko aparatu pojawi się w środkowej części belki powiadomień, inaczej niż w Galaxy S10.

Wydaje się także, że wiemy więcej na temat głównego modułu aparatu. Dla wyjaśnienia, potwierdzają się rendery z naszego wcześniejszego artykułu. Możemy zatem wykluczyć wariant z czterema modułami w tylnym aparacie.

Samsung Galaxy Note 10 na papierze

Niestety, od ostatniego artykułu nie dowiedzieliśmy się niczego nowego na temat specyfikacji. Wiecej o podzespołach urządzenia możecie się dowiedzieć czytając nasz wcześniejszy artykuł.

Subiektywnie

Osobiście uważam, że Galaxy Note 10 będzie jednym z ciekawszych urządzeń tego roku. Według mnie ma szansę stać się jednocześnie najbardziej kompletnym smartfonem dotychczas. Niestety nie wiemy nic na temat przewidywanej ceny produktu.

Prezentację nowego Note’a zaplanowano na 7 sierpnia bieżącego roku. W związku z tym niedługo powinny pojawić się nowe przecieki.

Źródło: GSMArena

Napisane przez Dominik Kugler

Pasjonat technologii mobilnych. Interesuje się także architekturą oraz sportami siłowymi, a w szczególności trójbojem siłowym. Od niedawna jest przy okazji młodym redaktorem w zalecane.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

RX 5700 i RX 5700XT – autorskie układy MSI

Honor 9X – czy osiągnie sukces starszego brata?