w ,

Samsung Galaxy A8s bardziej kobiecy

Samsung wypuścił do sprzedaży kolejną wersję swojego średniaka, Galaxy A8s w kolorze, którego mało kto się mógł spodziewać patrząc na poprzednie wersje.

Piąty kolor Galaxy A8s

Sam telefon jest pierwszym modelem posiadającym kamerkę do selfie w ekranie w formie Infinity-O. Jest to rodzaj wycięcia w wyświetlaczu na zasadzie dziurki na kamerę, która nie jest połączona z ramką wokół ekranu. Samsung jako pierwszy postanowił wprowadzić takie rozwiązanie.

Wstępnie był sprzedawany w trzech kolorach, później została wydana edycja dla kobiet z żółto-różowym gradientem z tyłu. Nowy wariant została nazwana Unicorn Pink lub Unicorn Edition i charakteryzuje się gradientem z pastelowego różu przechodzącym w delikatny błękit na pleckach.

Różnice między innymi wersjami

Poza kolorem smartfon jest zwykłym Galaxy A8s. Jedyna różnica wynika z pamięci RAM, gdzie mamy do wyboru tylko wersję z 6GB, 8GB zostało zarezerwowane (przynajmniej na razie) dla wersji czarno-zielonej oraz niebieskiej.

Ekran posiada rozdzielczość Full HD+ i jest w proporcjach 19.5:9. Co ciekawe nie jest to AMOLED, a zwykły LCD. Mamy także do czynienia z trzema tylnymi aparatami, głównym w rozdzielczości 24 Mpix i przysłoną f/1.7, teleobiektywem 10 Mpix oraz obiektywem do tworzenia tzw. małej głębi ostrości 5 Mpix.

Tak jak reszta modeli A8s ten także jak na razie nie jest dostępny w Polsce. W Chinach jego cena wynosi 2799 juanów, co po przeliczeniu wyjdzie niecałe 1600 złotych.

Źródło

Napisane przez Filip Bryłka

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

LG G8 ThinQ pojawi się na targach MWC 2019.

Nvidia GTX 1660Ti – nowe wiadomości, autorskie chłodzenia