w ,

Samsung Galaxy A8s bardziej kobiecy

Samsung wypuścił do sprzedaży kolejną wersję swojego średniaka, Galaxy A8s w kolorze, którego mało kto się mógł spodziewać patrząc na poprzednie wersje.

Piąty kolor Galaxy A8s

Sam telefon jest pierwszym modelem posiadającym kamerkę do selfie w ekranie w formie Infinity-O. Jest to rodzaj wycięcia w wyświetlaczu na zasadzie dziurki na kamerę, która nie jest połączona z ramką wokół ekranu. Samsung jako pierwszy postanowił wprowadzić takie rozwiązanie.

Wstępnie był sprzedawany w trzech kolorach, później została wydana edycja dla kobiet z żółto-różowym gradientem z tyłu. Nowy wariant została nazwana Unicorn Pink lub Unicorn Edition i charakteryzuje się gradientem z pastelowego różu przechodzącym w delikatny błękit na pleckach.

Różnice między innymi wersjami

Poza kolorem smartfon jest zwykłym Galaxy A8s. Jedyna różnica wynika z pamięci RAM, gdzie mamy do wyboru tylko wersję z 6GB, 8GB zostało zarezerwowane (przynajmniej na razie) dla wersji czarno-zielonej oraz niebieskiej.

Ekran posiada rozdzielczość Full HD+ i jest w proporcjach 19.5:9. Co ciekawe nie jest to AMOLED, a zwykły LCD. Mamy także do czynienia z trzema tylnymi aparatami, głównym w rozdzielczości 24 Mpix i przysłoną f/1.7, teleobiektywem 10 Mpix oraz obiektywem do tworzenia tzw. małej głębi ostrości 5 Mpix.

Tak jak reszta modeli A8s ten także jak na razie nie jest dostępny w Polsce. W Chinach jego cena wynosi 2799 juanów, co po przeliczeniu wyjdzie niecałe 1600 złotych.

Źródło

Napisane przez Filip Bryłka

Technologią interesuję się od paru lat. Ale staram się nie ograniczać do jednego, dlatego lubię fizykę, szczególnie astrofizykę. Moje zamiłowanie do spoglądania w gwiazdy i rozmyślania o innych światach bezpośrednio łączy się z tendencją do filozofowania.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

LG G8 ThinQ pojawi się na targach MWC 2019.

Nvidia GTX 1660Ti – nowe wiadomości, autorskie chłodzenia