w ,

Samsung Galaxy A50s zbliża się wielkimi krokami

Nowy Galaxy znaleziony w bazach popularnych benchmarków.

Najnowszy Samsung Galaxy A50s niewątpliwie nie będzie całkowicie nowym modelem. Testy w Geekbench oraz AnTuTu pokazują, że będzie to z pewnością wręcz identyczny smartfon pod względem podzespołów tak samo jak swój poprzednik.

Samsung Galaxy A50s

Jak można zauważyć wydajność telefonu Samsung Galaxy A50s będzie taka sama w porównaniu do poprzedniej wersji. Wskazują na to takie same komponenty obu modeli.

Wcześniejsze informacje znalezione w bazie Geekbench potwierdza popularny AnTuTu. Przede wszystkim zauważyć można szczegółową specyfikację komórki. Odświeżony smartfon Koreańczyków podobnie do poprzednika pracuje na 10nm procesorze Exynos 9610, który ma do dyspozycji 8 rdzeni. Cztery z nich to ARM Cortex-A73 pracujące z zegarem 2.3GHz, a pozostałe 4 to ARM Cortex-A53 z zegarem 1.7GHz.

Samsung Galaxy A50s zostanie wyposażony w 4GB pamięci RAM, a za grafikę podobnie do poprzednika będzie odpowiadał układ Mali G72. Producent zostawia użytkownikom 64GB pamięci wbudowanej, taka ilość pozwoli na swobodne korzystanie z telefonu bez obaw o brak miejsca. Rozdzielczość ekranu jest również taka sama, jak w modelu A50.

Skoro wszystko jest takie samo, to czym zaskoczy Samsung Galaxy A50s ?

Samsung decydując się odświeżyć model A50 prawdopodobnie pozbawi go ekranu z wcięciem, który nazwał Infinity U i może go zastąpić Infinity O.

Koreański gigant prawdopodobnie może zdecydować się też na większe ogniwo baterii. Można spodziewać się też lepszych matryc aparatów.

Oczywiście są to tylko spekulacje, więc nie należy się na nic nastawiać. Pewne informacje ukażą się bliżej premiery lub bezpośrednio po niej.

Subiektywnie

Galaxy A50s może być jedną z ciekawszych propozycji od Koreańczyków w najbliższym czasie (równie interesującym modelem z innej linii jest Note 10, o którym pisaliśmy TUTAJ)

Jeśli producent obniży cenę oraz doda opisane przeze mnie wyżej zmiany A50s będzie ciekawą propozycją w swojej klasie. Według mnie warto poczekać do premiery, która odbędzie się niedługo, aby zobaczyć jak będzie wyglądać najnowszy Samsung z serii A.

Napisane przez Marcel Olbryt

Uwielbiam wszelakie produkty giganta z Cupertino, często doszukuje się nowinek ze świata mobilnych technologii, w wolnym czasie dokształcam się

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Nintendo Switch Lite oficjalnie zapowiedziane!

Sony Xperia 20 – pierwsze zdjęcia oraz część specyfikacji