w , ,

PięknePiękne

Redmi K20 ze Snapdragonem 730?

Urządzenia od Xiaomi z dopiskiem Redmi kojarzą nam się raczej z tanimi telefonami, które mają średniej klasy podzespoły. Tym razem jednak ma być inaczej. Niedawno poznaliśmy datę premiery nowego dziecka od Chińczyków, Xiaomi Redmi K20. Wydarzenie to odbędzie się już 28 maja. Smartfon ten jednak nie ma być zwykłym budżetowcem, tylko urządzeniem, któremu już bliżej do flagowego modelu.

Powoli ujawniają się przed nami nowe informacje na temat K20, którego nazwa kodowa ma brzmieć „Król Demonów”. W swoim najnowszym poście na Weibo Lu Weibing poinformował nas o tym, że ich dziecko ma mieć gniazdo Jack oraz certyfikat Hi-Res Audio. Jest to bardzo dobra wiadomość dla fanów słuchawek przewodowych.

Co teraz z K20 Pro?

Nowinki z Chin rzucają światło na to, czym będzie się różnić K20 Pro od zwykłego K20. W wyższym modelu zostanie wykorzystany Qualcomm Snapdragon 855. Jednak jego tańsza wersja będzie wyposażona w niedawno ogłoszony procesor od Amerykanów, Snapdragona 730. Różnica wydajności tych jednostek jest ogromna, dzięki temu zwykły K20 będzie najprawdopodobniej dużo tańszy od swojego mocniejszego brata.

Z informacji, jakie dostarczył nam Lu Weibing wynika, że K20 jak i K20 Pro mają być do ciebie bardzo podobne. Oba będą wyposażone w ekran o przekątnej 6.39″ w rozdzielczości 2340×1080 pikseli, baterię 4000 mAh i dwa obiektywy na pleckach (z czego jeden ma mieć aż 48 Mpix). Największą różnicą będzie wcześniej wspomniany procesor. Na zdjęciu wyżej widnieje napis, że model ten ma posiadać 6 GB RAM, jednak często urządzenia od Xiaomi mają różne wersje pamięciowe.

Napisane przez Marysia Magi Mielcarek

Prawie elektryk z marzeniami o zostaniu maszynistą

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Samsung Galaxy S8 w 2019 roku – warto?

Nowe układy ARM do urządzeń mobilnych