w ,

KochamKocham PięknePiękne

Premiera Mi Band 4 już za rogiem

Czwarta odsłona opaski sportowej Chińczyków coraz bliżej. Właśnie poznaliśmy datę jej premiery. Nastąpi to już 11 czerwca. Poza tym ujawniono także parę informacji dotyczących specyfikacji.

Czy to wciąż Mi Band?

Xiaomi nie zamierza się patyczkować. Na oficjalnej grafice przedstawiającej datę premiery umieszczono jeden bardzo istotny szczegół. Pomijając napisy mieszczące się na górze wyświetlacza widzimy kolorowy obrazek. Oznacza to, że pierwszy raz urządzenie z serii Mi Band dostanie kolorowy ekran.

mi band 4

Z tego powodu została także zwiększona pojemność baterii. Nie wynosi ona już 110 mAh, a 135 mAh. Rozmiar wyświetlacza nie uległ zmianie i wciąż posiada przekątną 0,78″. Najnowsze dziecko chińczyków ze smartfonem łączyć ma się za pomocą technologii Bluetooth 5.0.

Wiemy, że trafi do sprzedaży wersja wyposażona w moduł NFC. Producent jak na razie nie ujawnił jednak czy będą dostępne płatności Google Pay. Biorąc pod uwagę poprzednika nie jest to niestety takie pewne.

Podsumowanie

Poprzednie wersje opaski były hitami sprzedażowymi. Ich popularność stale rośnie i uważam, że Xiaomi decydując się na kolory ekran przekona do siebie kolejnych klientów. Tym bardziej, że cena najprawdopodobniej będzie w okolicach 200 juanów, co po przeliczeniu daje nam 110 złotych.

Źródło

Napisane przez Filip Bryłka

Technologią interesuję się od paru lat. Staram się jednak nie ograniczać do tylko jednej dziedziny. Dodatkowo bardzo lubię astronomię oraz astrofizykę. Spoglądanie się w gwiazdy bezpośrednio łączy się z moimi skłonnościami do filozofowania.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Testy AMD Ryzen 5 3600 znalezione w dwóch popularnych benchmarkach

Nowości od Apple zaprezentowane na WWDC!