w

Powracamy

Wielu z was zapewne zauważyło, że strona od kilku dni była zamknięta. Niestety wdrożenie nowego wyglądu zajęło więcej czasu niż zakładano. Mam jednak nadzieję, że zmiany również i wy odbierzecie pozytywnie.

Nowy wygląd to również nowe funkcje, ale jeżeli mają one działać poprawnie byłem zmuszony wprowadzić dwa wyskakujące okienka – akceptacje regulaminów oraz wyłączenie wtyczek typu adblock. Aby być w pełni zgodnym ze słynnym RODO (ale i żebyście i wy mieli świadomość własnych praw oraz tego, jak działa strona) oraz żeby korzystać ze wszystkich elementów strony nie znalazłem innej opcji.

Z nowych rzeczy warto wymienić choćby komentarze. Zrezygnowaliśmy disqusa, głównie przez słynne reklamy, które niestety czasem mogły przyprawić o mdłości. Wprowadzenie komentarzy za pośrednictwem konta Facebook wydaje się raczej zmianą również wygodniejszą wam. Liczę, że dzięki temu będziecie bardziej aktywni na stronie.

Jako że nie zawsze każdy chce komentować, wprowadziliśmy system oceniania wpisów. Dzięki temu otrzymamy nawet prostą informację co myślicie o danym wpisie. Jeżeli danego typu treści będą oceniane negatywnie z pewnością z nich zrezygnujemy lub będziemy szukać przyczyn takiej sytuacji. Liczymy na wasze wsparcie!

Dodatkowo już wkrótce testowo powinien ruszyć system dodawania treści przez samych użytkowników. Wymagana będzie rejestracja, Za pośrednictwem strony będziecie mogli dzielić się informacjami związanymi z technologiami, promocjami na sprzęt. Jest to jeden ze sposobów aby dołączyć do piszących na stronę czy też rozwinąć się.

Napisane przez Piotr Siekierko

Coś o mnie? Cóż, a jestem sobie twórcą zalecane.pl. Lubię projektowanie zestawów i kompleksowe doradztwo sprzętowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Intel logo 4

Hyper Threading – jednak nie do końca super

NVIDIA-Turing RTX logo

Nowe karty graficzne, jak działa RTX?