w ,

Postal 4: No Regerts dostępny w fazie early access!

Studio Running With Scissors wydało w fazie early acces nowe dzieło pt. Postal 4: No Regerts. Natomiast kto by się spodziewał nowej części kultowej serii?

Nowa odsłona przedstawia nam wydarzenia 7 lat po apokalipsie, która miała miejsce w miasteczku Paradise. Znani nam dwaj towarzysze, jakimi są pies Champ i jego właściciel „Koleś”, wędrując po bezkresnych pustyniach Arizony, postanawiają zatrzymać się na stacji paliwowej. Zostali tam okradzeni z całego dobytku z wyjątkiem śmierdzącego szlafroka, który miał na sobie bohater.

POSTAL 4: No Regerts

Bohaterowie dostrzegli w oddali samotne miasto, które mogło dać im bardzo dużo możliwości.

Co z trzecim etapem historii?

Fani, domagając się kontynuacji tytułu, sprawili, że twórcy ulegli presji i spełnili prośby społeczności.

Jednakże produkcja nie przyjęła tak pozytywnego odzewu, jak starszy brat osławiony mianem kultowej gry. Twórcy postanowili więc wycofać produkt, mówiąc przy tym „że nie chcą sprzedawać niekompletnego projektu”

O rozgrywce

W Postal 4: No Regerts, jak w poprzednich odsłonach, wcielimy się w „Kolesia”, który zapewne wiele namiesza w mieście, używając swojego specyficznego talentu do rozwiązywania problemów.

POSTAL 4: No Regerts

Z pewnością nie przejdziemy obojętnie obok łopaty czy kanistra z benzyną. W samej grze możemy znaleźć, jak i użyć klatki z gołębiami, którymi będziemy strzelali w przechodniów. W tytule pojawi się również wąż strażacki, wózek inwalidzki, rewolwer oraz inny arsenał broni, z których słynie cała seria.

POSTAL 4: No Regerts – założenia gry

Jest to historia postaci złożona w dość brutalnej oprawie w trybie FPS z mieszanką realizmu. Gra powoduje wiele ekspresji co do samej rozgrywki poprzez walkę z całym miastem oraz jego mieszkańcami.

Poprzedni artykuł

Asystent Google – nowy wygląd ustawiania przypomnień

Intel

Procesory 10nm zostaną pominięte przez Intela?