w

Origin Access z jeszcze większą ilością możliwości już dostępny!

Ciekawa zapowiedź

 

Na tegorocznych targach E3 mogliśmy oglądać zapowiedź kolejnego programu EA o nazwie Access Premier. Origin Access nie jest niczym nowym, ponieważ mogliśmy już słyszeć o jego pierwszej wersji spory czas temu. Natomiast w przeciwieństwie do pierwowzoru Premier ma oferować jeszcze więcej funkcji, aniżeli jedynie dostęp do wszystkich gier w abonamencie. Program wystartował 30 lipca i pozwala na więcej niż poprzednik. Data nie była przypadkowa ponieważ osoby decydujące się na skorzystanie z oferty otrzymają już na starcie dostęp do Fify 19 i Maddena 19. Analogiczna sytuacja będzie mieć miejsce z Battlefieldem 5 oraz Anthem’em.

 

 

Większe możliwości=Większe pieniądze

 

Jak można już było się domyślić dostęp do większej ilości gier i funkcji takich jak możliwość gry przed premierą danego tytułu będą przekładać się na trochę wyższy koszt, który przyjdzie pokryć użytkownikowi. Koszta miesięcznej subskrypcji będą oscylować w granicy 15 funtów, natomiast za rok przyjdzie nam zapłacić około 90 funtów,

 

Subiektywnie

 

Dla graczy lubujących się w grach od EA program może okazać się „rajem na ziemi”. Szeroki dostęp i możliwość swobodnej gry we wszystko wynagrodzą przeznaczone na zabawę pieniądze. Szczególnie, że subskrybenci będą mieć możliwość zagrania w najnowsze produkcje od razu w dniu premiery.

Jakie jest twoje zdanie?

1 punkt
Dobre Słabe

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

nvidia-turing-gpu

Przecieki dotyczące premiery kart graficznych Nvidii

MSI potwierdza wsparcie 9 generacji Intela dla Z370