w ,

OnePlus 8 – pierwsze rendery smartfona!

Do debiutu OnePlus’a 7T na rynku europejskim brakuje zaledwie tydzień. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, ukazujące prawdopodobny wygląd OnePlus 8!

Konstrukcja OnePlus 8

Na pierwszy rzut oka nie widać większych zmian względem 7 Pro, a nadchodzącą 8-ką. Przednią część urządzenia pokryje najprawdopodobniej wyświetlacz Fluid Amoled o przekątnej 6,5″ lekko zaokrąglony po bokach, pozostawiając cienkie ramki. Przedni aparat typu pop-up zastąpi tym razem tzw. kropka, która znana jest z telefonów takich jak np. Samsung Galaxy S10/S10+ i Note 10. Na tylnej części smartfona powróci stylistyka ułożenia obiektywów z 7-ki Pro ze względu na niemiło przyjętą ich formą z najnowszego OnePlusa 7T. Całość bryły ma mieć wymiary: 160.2 x 72.9 x 8.1 mm. Przyciski od zmiany głośności, blokady i alertów powiadomień pozostaną na tych samych miejscach, jak w poprzednich modelach. W OnePlus 8 nie uświadczymy wyjścia Jack 3,5 mm, co wskazuje przyszłym użytkownikom na zastosowanie adaptera.

Specyfikacja

Co roku pojawiają się najnowsze układy Qualcomm Snapdragon, a będzie to najpewniej model o numerze „865”. Zaimplementowany zostanie w kolejnym flagowcu. Niestety, na ten moment nic więcej o podzespołach telefonu nie wiadomo.

Premiera

Prezentacja OnePlus 8 odbędzie się w maju 2020 roku, czyli tak samo, jak poprzednicy, lecz bez dopisku „T”. Cena pozostaje wciąż niewiadomą, choć na pewno nie będzie ona bardzo zaporowa.

Subiektywnie

Mam wielką nadzieję, że OnePlus 8 rzeczywiście zaskoczy nas czymś ciekawym. Póki co na to się nie zapowiada, ponieważ stylistyka telefonów chińskiego producenta nie zmieniła się jakoś drastycznie od tych paru lat. Projektanci muszą opatentować coś intrygującego, żeby zaskoczyć wiernych fanów marki.

Źródło: wccftech.com

Kickstarter – 3 najciekawsze projekty września

Red Dead Redemption 2 zawita 5 listopada na PC