w ,

Odkryto częściową specyfikację LG X4 (2019)

LG szykuje się do kolejnego ataku na najniższą półkę. W katalogu urządzeń na stronie android.com pojawiło się nowe urządzenie. Jest to LG X4 (2019), następca modelu o takiej samej nazwie. 

Co wiadomo?

Na stronie Androida nie znajdziemy wielu informacji. Serwis ujawnił tylko częściową specyfikację. Wiadomo jedynie, że telefon będzie wyposażony w 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Zostanie także zamontowany ekran o przekątnej 5,7″. Biorąc pod uwagę aktualne standardy można się spodziewać proporcji 18:9.

W smartfonie znajdzie się moduł NFC, co może dziwić przy takiej klasie urządzenia. Oczywiście nie mogło zabraknąć czytnika linii papilarnych. Wszystkim ma zarządzać Android 8.1. Nie jest to najlepsza wiadomość biorąc pod uwagę, że robocik z numerkiem 9 wyszedł ponad pół roku temu. 

Nie jest nic powiedziane o procesorze, ale nie spodziewałbym się wiele. Poprzednik był wyposażony w Snapdragona 425. Jest to bardzo słaba jednostka. Wątpię, że w nadchodzącym modelu Koreańczycy pokuszą się o coś lepszego niż Snapdragon 435, ewentualnie 450.

Czy jest na co czekać?

Nie powiedziałbym. Poprzednia wersja nie była dostępna do kupienia w Polsce. Nie wydaje mi się, żeby teraz było inaczej. Do tego LG od jakiegoś czasu ma w zwyczaju mniej lub bardziej zepsuć coś w swoich smartfonach. Pozostaje nam mieć nadzieję, że tym razem będzie inaczej. 

Źródło

Napisane przez Filip Bryłka

Technologią interesuję się od paru lat. Ale staram się nie ograniczać do jednego, dlatego lubię fizykę, szczególnie astrofizykę. Moje zamiłowanie do spoglądania w gwiazdy i rozmyślania o innych światach bezpośrednio łączy się z tendencją do filozofowania.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Specyfikacja i wygląd Huawei P30 lite ujawniona.

Średniak z wysuwaną kamerką?