w ,

Nowy telefon Vivo! Godny rywal wśród średniaków?

Na konferencji chińskiego producenta ukazano nowy telefon Vivo Z1 Pro. Urządzenie zostało wyposażone w pełnowymiarowy ekran z otworem, potrójną tylną kamerę i pojemną baterię 5000 mAh. Telefon z wyglądu przypomina inny model tej samej marki, a dokładniej Vivo Z5x.

Nowy telefon Vivo z zewnątrz!

Użytkownicy będą mieli do dyspozycji ekran IPS LCD o wielkości 6.53 cala i rozdzielczości FullHD+. Jest to pierwszy smartfon tej firmy, w którym w rogu ekranu zaimplementowano wyświetlacz z tzw. otworem. Z przodu znajduje się aparat o rozdzielczości 32MP, więc powinien on zadowolić wszystkich fanów „selfiaczy”.

Wspominając o aparaturze, warto omówić informacje o tylnym potrójnym układzie kamer, który zawiera w sobie główny aparat 16MP, 8MP aparat skupiony na robieniu szerokokątnych zdjęć i 2MP sensorze odpowiadającym za głębie obrazu.

Jeżeli chodzi o sam design nowego Vivo, można stwierdzić, że prezentuje się on bardzo dobrze. Plecki w ciekawy sposób odbijają i załamują światło, które w zależności od kąta widzenia delikatnie zmieniają swój odcień.

Co znajduje się w środku nowego telefonu Vivo?

Telefon zaopatrzono w sprawdzonego już Snapdragona 712. Są dostępne również 2 inne wersje telefonu. W zależności od preferencji przyszłego użytkownika będzie miał on do dyspozycji 4GB/6GB RAM i 64/128GB pamięci. Od strony oprogramowania znajduje się tu tryb chłodzenia i tryb Game Turbo, który z założenia ma usprawnić rozgrywkę.

Smartfon wyposażono także w tryb Ultra Game, który ma polepszyć dźwięk, by sprawiał on wrażenie bardziej przestrzennego. Vivo twierdzi, że ma to pomóc w zlokalizowaniu przeciwnika podczas prowadzenia rozgrywki.

Bateria 5000 mAh

Jakże pojemną baterię można naładować dołączoną w zestawie ładowarką 18W, używając kabla USB Typu C. Telefonu można użyć też jako powerbank dzięki funkcji odwróconego ładowania. Z1 Pro posiada nakładkę Funtouch 9 wraz z zainstalowanym Androidem Pie.


Nowy telefon Vivo zostanie wypuszczony do sprzedaży 11 lipca w 3 wariantach kolorystycznych (Sonic Black, Sonic Blue oraz Mirror Black) . Wersja 4/64GB będzie kosztowała 217 USD (1003zł), a 6/128GB 261 USD (1207zł).

Autor: Dominik Zyska

Napisane przez Kuba Szczykutowicz

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Revolut – co to takiego i jak działa?

Nokia Ion Mini – nigdy niewydany prototyp