w , ,

Nowe zestawienie: Polecane laptopy do gier

Polecane laptopy do gier

Polecane laptopy jest zestawieniem, które dawno, dawno temu gościło nia zalecane, ale wraz ze zmianami na stronie zostało porzucane. Wielu z was oczekiwało tego zestawienia, często o nie pytaliście.

Tutaj możecie sprawdzić zestawienie

Niestety, potrzebowałem więcej czasu aby doradzić jak najlepsze laptopy do gier. Potrzebowałem dłuższego czasu aby lepiej zorientować się w rynku sprzętu mobilnego. W efekcie po dość długiej analizie zestawienie jest już wstępnie gotowe.

Wstępnie, ponieważ dostępność dotyczy jednego sklepu oraz nie ma rozbudowanego opisu pomagającego zrozumieć co jest ważne przy wyborze laptopa. Z czasem lista sklepów powinna się powiększyć. Obecny wygląd zestawienia jest maksymalnie czytelny z wymienionymi zaletami i wadami konkretnych laptopów gamingowych oraz prezentując możliwe konfiguracje w raz z linkami do sklepu.

Plany

Nie chcę zapowiadać ostatecznego terminu kiedy zestawienie będzie finalnie gotowe, bo jest to ciężko mi stwierdzić. Równocześnie pracuję nad zestawieniem kart graficznych i kończę bardzo kompleksowy poradnik wyboru laptopa. Uważam jednak, że zestawienie nawet w obecnym stanie jest w stanie służyć jako pomoc w wyborze laptopa do gier.

Napisane przez Piotr Siekierko

Coś o mnie? Cóż, a jestem sobie twórcą zalecane.pl. Lubię projektowanie zestawów i kompleksowe doradztwo sprzętowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

zalecane

Zestawy komputerów gamingowych grudzień 2018

Kolejne wieści o DDR5