w

Modernizacja Morele.net

Przygotowując nocą zestawienie konfiguracji komputerów aminowych na stronę, w okolicy godziny dwunastej w nocy musiałem przerwać ten niecny proceder, gdyż ponieważ strona morele.net przestała działać.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego – ot strona ma typową nocną przerwę, bywa. Tym razem, zamiast typowego nocnego komunikatu o pracach modernizacyjnych można było zobaczyć wypasioną informacje o pracach modernizacyjnych. żeby całość nabrała sensu zamieszczam screeny prezentujące obecne morele.net:

Wygląda na to, że sklep przechodzi poważniejsze modernizacje, które poprawią optymalizację strony.  Całość wyświetla się na każdej stronie sklepu w formie prostej animacji wzorowanej na początkowych napisach przed początkiem każdej z części Gwiezdnych wojen.

Animacja poprawiła mi humor, nawet mimo tego, że nie mogłem kontynuować pracy. Mam nadzieję, że gdy czytacie niniejszy tekst jeszcze jest możliwość sprawdzenia samodzielnie gwieznowojennych moreli. Jeżeli będzie cokolwiek więcej wiadomo o modernizacji strony z pewnością was powiadomię.

Napisane przez Piotr Siekierko

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

RYZEN

Pierwsze przecieki wydajności Ryzen 2000

logo intel

Płyty z chipsetem Z370 bez wsparcia dla Intel Cannon Lake