w ,

LG G8 ThinQ pojawi się na targach MWC 2019.

Do premiery już niedługo…

Wszyscy fani LG z wielką niecierpliwością czekają na nowy model flagowca od koreańskiego giganta, więc dobrą wiadomością dla nich jest to, że czołowy model od LG pojawi się na targach MWC 2019.

Telefon najprawdopodobniej ma być wyposażony w procesor Snapdragon 855, czyli najnowsze dziecko Qualcomma, a jego bateria ma być największa spośród poprzedników w ciągu ostatnich pięciu lat. Ta specyfikacja niestety sugeruje dużą cenę detaliczną. Według plotek będzie ona wynosić około 900$ za wersję 128GB. Reszta specyfikacji nowego telefonu od LG to podwójna, pozioma kamera z tyłu, oraz czytnik linii papilarnych poniżej. Obok gniazda USB-C i głośnika pojawi się, na całe szczęście, Jack 3.5mm. Podobnie jak w jego poprzedniku, czyli G7 ThinQ, przyciski głośności oraz zasilania pojawią się po prawej stronie. Po lewej zaś znalazło się miejsca na klawisz włączający asystenta od Google.

Czujnik ToF w G8 ThinQ

Układ czujnika ToF, który jest odpowiedzialny za szybki face unlock, będzie dostarczał pomiary przez przechwytywanie światła podczerwonego, odbijanego od twarzy. Oznacza to, że ma być on skuteczniejszy przy słabym oświetleniu i zmniejszy obciążenie procesora, tym samym również zużycie energii. ToF zostanie użyty do zabezpieczenia urządzenia oraz do aplikacji wspierających technologię VR.

Napisane przez Marysia Magi Mielcarek

Od dobrych paru lat interesuję się ciekawymi gadżetami, które ułatwiają nieco życie codzienne. W wolnych chwilach natomiast zdarza mi się bawić elektroniką, czy naprawiać stare, uszkodzone telefony.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Civilization VI – za darmo do przetestowania!

Samsung Galaxy A8s bardziej kobiecy