w ,

LG G7 już w maju

Premiera LG G7

Choć mamy już kwiecień i kilka premier flagowców jest za nami, nadal zostaje wielu nieobecnych w tym LG. Firma zapowiedziała właśnie, ze premiera LG G7 odbędzie się drugiego maja w Nowym Yorku

Technologia ThinQ

Pełną nazwą tegorocznego flagowca LG jest LG G7 ThinQ. Nowa końcówka ThinQ prawdopodobnie będzie pojawiać się na większej ilości produktów. Produkty i usługi LG ThinQ mają mieć możliwość korzystania z głębokiego uczenia się i komunikowania ze sobą, wykorzystując technologie sztucznej inteligencji. Pierwszym smartphonem z tą technologią był LG V30S ThinQ, co sprowadzało się do automatycznego trybu aparatu.

Specyfikacja

Przecieki o wydajności G7 pojawiły się jeszcze w lutym z zamkniętej prezentacji Na Moblie Word Congress. Zgodnie z tymi danymi smartphone ma posiadać Snapdragona 845, 4GB RAM, 3000mAh baterię, 6 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 3120×1440 z panelem OLED. Ekran ma mieć wcięcie znane jako notch w górnej części. W związku z tym, że  OLEDy od LG mają problemy z działaniem i żywotnością, podjęto bezpieczniejszą decyzję o zmianie specyfikacji ekranu na LCD.

Z tyłu znajdą się dwie kamery umieszczone pionowo obok siebie wraz z czytnikiem linii papilarnych. cieszy, że LG nie zrezygnowało  z wyjścia słuchawkowego, obok niego znajdzie się port USB-C, oraz dolny głośnik. Na zdjęciach widać dwa przyciski do zmiany głośności oraz jeden od zasilania. Obecność czwartego zrodziła spekulacje  o pojawieniu się asystenta głosowego, Możliwe że będzie to Google Assistant lub autorski projekt LG.

Ciekawe jak telefon sprawdzi się w testach. W ostatnich latach LG na flagowcach z serii G głównie traciło a specyfikacja nie odbiega od oferty innych flagowców. Możliwe, ze LG chce przede wszystkim postawić na bezpieczną topową specyfikację i odbić się finansowo niż ryzykować specyficznymi nowinkami, które nie zawsze się przyjmują.

źródła: arstechnika, androidheadlines

Napisane przez Piotr Siekierko

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

RYZEN

Testy wydajności Ryzen 2700X, możliwości OC

Intel 9 Core i7 9700k

Następca i7 8700K z 8 rdzeniami