w

PięknePiękne

„Let’s play a game” | Darmowe tytuły warte uwagi na App Store

Każdy gra w gry na telefonie. No dobra, prawie każdy, co nie zmienia jednak faktu, że jest to platforma, która ma największą bazę graczy. W związku z tym chciałbym pokazać wam dzisiaj 5 darmowych produkcji na iPhone’y, w które zdecydowanie warto zagrać.

1.Warhammer 40.000: FreeBlade

Jest to gra ze znanego uniwersum, w której wcielamy się w wielkiego, siejącego śmierć i spustoszenie mecha, którego jedynym celem jest wybicie wszystkiego, co tylko istnieje.

Dzieło jest strzelanką na szynach, należy przez to rozumieć, że robot chodzi sam, a my tylko kierujemy ostrzałem. Pozwoliło to twórcom na stworzenie naprawdę imponującej szaty graficznej!

2. The Elder Scrolls: Blades

Także jest to mobilna część większego cyklu, do którego należą takie legendarne gry jak: Oblivion, Morrowind czy Skyrim. Produkcja ta jest wariacją na temat gry akcji z dużą domieszką RPG. Moim zdaniem jest to prawdziwy diament wśród darmowych gier mobilnych.

Tylko uwaga, ta propozycja jest naprawdę w stanie rozgrzać telefon do czerwoności!

3. Spaceflight Simulator

Ta pozycja jest brzydka, nie ma tutaj co wygładzać, wygląda fatalnie. Oczaruje was jednak kiedy tylko pierwszy raz klikniecie przycisk „Build New Rocket”. Gra polega na tworzeniu kolejnych pojazdów kosmicznych, które można testować na olbrzymiej mapie (do dyspozycji mamy cały układ słoneczny). Nie ma żadnych barier.

Tego po prostu trzeba spróbować! A i jeszcze jedno, jest to prawdziwy symulator, więc spodziewajcie się ciepłego telefonu.

4. REDCON

Jest to tytuł bazujący na settingu I wojny światowej, ale na kolorowo! Ta produkcja jest wariacją na temat gry artyleryjskiej, coś jak połączenie Worms i Angry Birds, ale dużo bardziej skomplikowana i wymagająca dużo więcej myślenia.

Nie ma już mowy o strzelaniu na oślep, bo „może się uda”, jest to gra dla prawdziwych artylerzystów. Jeden błąd to powtarzanie całej planszy. Polecam, ale tylko jeżeli wiesz, że jest to gra w twoim typie, bo inaczej boleśnie się odbijesz!

5. Last Day On Earth: Survival

Jest to izometryczny survival akcji. Buduje się tu swoje schronienie, walczy z zombie. Niby nic niezwykłego, ale ta gra składa się z różnych małych rzeczy, które razem tworzą dobry i kompletny produkt.

Nie mam nic więcej do dodania o tej produkcji, jest to po prostu przyjemną rozrywką w autobusie.

A jaka jest wasza ulubiona produkcja? Pochwalcie się w komentarzach!

Napisane przez Dominik Kugler

Pasjonat technologii mobilnych. Interesuje się także architekturą oraz sportami siłowymi, a w szczególności trójbojem siłowym. Od niedawna jest przy okazji młodym redaktorem w zalecane.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Apple ponownie poprawiło klawiatury w MacBookach

Xiaomi Redmi 7A oficjalnie