w , ,

Kolejne tytuły dołączą do Origin Access

Origin Acces jest specjalną, płatną usługą dla posiadaczy kont Origin. Płacąc abonament miesięczny lub roczny(kolejno 14,99 oraz 79,99) uzyskuje się dostęp do pokaźnej biblioteki gier. Dodatkowo członkowie mogą liczyć na specjalne promocje, kupony rabatowe czy możliwość sprawdzenia nowych tytułów przez kilka godzin nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Choć biblioteka gier, obejmuje większość wydanych produkcji od EA, to zawartość systematycznie zwiększana. Obecnie poznaliśmy kolejne produkcje które w ciągu najbliższych tygodni powinny pojawić się w the Vault, czyli nazwa składnicy gier.

Pierwszym poznanym tytułem jest Mass Effect Andromeda.

Ciekawa mieszanka strzelanki z elementami RPG, której akcja umiejscowiono w kosmosie. Niestety próba resetu marki po zamknięciu historii komandor(lub komandora, zależnie od wyboru postaci)  Shepard/a okazała się sporą klapą. Fani marki nie zostawili na grze suchej nitki. Graczy najbardziej zabolały rozliczne bugi graficzne, zacinanie się postaci niezależnych w ścianach, czy nienaturalna mimika twarzy psująca wrażenia z rozgrywki. Pomimo, masy zadań i dość ciekawego wątku fabularnego gra sprzedała się poniżej oczekiwań. Pomimo kiepskiej premiery na dzień dzisiejszy większość błędów została naprawiona a animacje postaci doprowadzone do stanu akceptowalnego, acz w przypadku żeńskiej protagonistki podobno nadal zdarzają się problemy. To nadal świetna pozycja dla fanów TPP, czy gier fabularnych, której warto dać drugą szansę.

Kolejną pozycją jest Dead Space 3

Produkcja co prawda ma już swoje lata, ale jest świetnym dopełnieniem pozostałych części, od dawna dostępnych w krypcie EA. Sama fabuła jest zamknięciem historii poprzedniczek. Gra mechanicznie jest bliższa do klasycznej strzelaniny niż do survival horror. choć nie można jej odmówić momentów mrożących krew w żyłach. To również tytuł warty zainteresowania.

Zagraj pierwszy

Wraz z powyższymi grami zostanie wprowadzona opcja „play first” czyli zagraj pierwszy raz. W ramach tej usługi w wybrane gry będzie można zagrać jeszcze przedpremierowo. Nie będzie to jednak rozrywka bez ograniczeń, zapewne ograniczeniem będzie tutaj jedynie limit czasowy od rozpoczęcia rozgrywki.  Pierwszymi grami w tej usłudze będą Star Wars Battlefront II oraz Need for Speed Payback. W przypadku słynnej „wyścigówki” od EA potwierdzono, że będzie to dziesięciogodzinny trial.

Data pojawienia się powyższych gier w skarbnicy nie jest znana.

Napisane przez Piotr Siekierko

Coś o mnie? Cóż, a jestem sobie twórcą zalecane.pl. Lubię projektowanie zestawów i kompleksowe doradztwo sprzętowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Nowy Humble Bundle

razer phone

Znamy specyfikacje Smartphone RAZER