w ,

KFC stworzyło „najsmaczniejszy symulator randek”

Zawsze chciałem poderwać założyciela sieci KFC… no może jednak nie, ale i tak będę czekać z niecierpliwością na 24 września. Wtedy wychodzi na Steama gra o wdzięcznej nazwie „I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator” tworzona przez studio Psyop, a wydana przez znaną większości osób firmę fastfoodową.

KFC wraz z developerami stworzyło symulator randkowy w stylu anime, który pozwala m.in. romansować z maskotką sieci fast foodów, czyli pułkownikiem Sandersem. Sama gra będzie dostępna na platformie Steam za darmo już pod koniec września. Choć wiele osób nie dowierza, to sam rzecznik KFC potwierdził, że sieć fast foodów stworzyła symulator wraz ze studiem. Firma ma nadzieję na poszerzenie bazy klientów restauracji.

KFC

„KFC zawsze szuka sposobów na dotarcie do niszowych społeczności w nieoczekiwany, ale autentyczny sposób, tworząc atrakcyjne doświadczenia, w których społeczności te będą chciały być częścią” – dodał rzecznik.

Można się zgodzić z tymi słowami, ponieważ w ostatnich latach restauracja wymyślała przeróżne sposoby, zachęcające społeczności do odwiedzania KFC. Niespodziewana zapowiedź tej gry powinna także przyciągnąć uwagę fanów anime.

Sama gra będzie nowelą wizualną 2D, która posiada wiele ścieżek wyborów. Twórcy oferują nam „wiele godzin” zabawy, „pojedynki kucharskie” oraz sekretne zakończenia. Istnieje również możliwość zdobycia dyplomu fikcyjnej szkoły kulinarnej.

Opis tytułu informuje nas o tym, iż będziemy grali jako student, który trawił do szkoły kucharskiej. Naszym kolegą z klasy zostanie założyciel KFC.

„Czy Colonel Sanders wybierze cię na swojego partnera biznesowego? A może nawet na kogoś więcej? Dowiesz się tego w najsmaczniejszym i dobrym symulatorem randki, jaki kiedykolwiek został stworzony – w grze którą na serio KFC stworzyło”

Równo tydzień przed wyjściem gry, Steam wprowadzi nowy wygląd biblioteki, o którym możecie przeczytać w tym artykule.

Konferencja Apple

Wielka konferencja Apple zakończona! Cz. 1

Apple iPad

Wielka konferencja Apple zakończona! Cz. 2