w , ,

PięknePiękne

iPhone XI – co wiemy na tę chwilę?

Co roku nowe urządzenia firmy z Cupertino wzbudzają niemałe zamieszanie. Czego możemy spodziewać się tym razem?

Wygląd

Wygląda na to, że w kwestii frontu urządzenia nie zmieni się za wiele w stosunku do iPhone Xs. Ramki ulegną niewielkiemu zmniejszeniu, dalej jednak zauważamy to samo wycięcie w ekranie, znane już z iPhone’a X. Największą zmianę wizualną uświadczymy na tyle smartfona.

Moduł aparatu stał się zdecydowanie większy i mieści teraz 3 obiektywy. Pojawiły się także pewne przecieki sugerujące, że nowe iPhone’y nie będą posiadały wystających modułów aparatów. Oznacza to, że plecki urządzenia i aparat będą pokryte tą samą bryłą szkła.

Specyfikacja

Na temat specyfikacji nowych urządzeń od Apple nie wiadomo na razie zbyt wiele. Na pewno zawita w nich najnowszy procesor tej firmy – Apple A13. Możemy się spodziewać 4GB pamięci RAM oraz od 64GB do 512GB pamięci wewnętrznej.

Tegoroczne urządzenia otrzymają identyczny ekran jak ich poprzednicy. Zatem dla standardowej wersji będzie to 5,8-calowy OLED.

Na temat aparatów nie wiadomo na ten moment nic. W kwestii złącz, wiele osób liczyło na USB typu C w nowej generacji iPhone’ów, tak jak to było w iPadach Pro. Niestety, nowe smartfony otrzymają złącze Lightning. Standardowo już zabraknie złącza słuchawkowego.

Cena i dostępność

Ceny tegorocznych urządzeń Apple jak co roku będą astronomicznie wysokie. Możemy się spodziewać trzech różnych wersji: następców Xr, Xs oraz Xs Max. Zadebiutują one najprawdopodobniej w trzech wersjach kolorystycznych, do których dołączy wersja PRODUCT RED.

Wiarygodność przecieków będzie można zweryfikować we wrześniu tego roku, kiedy to nastąpi premiera omawianych modeli.

Źródło: GSMArena

Napisane przez Dominik Kugler

Pasjonat technologii mobilnych. Interesuje się także architekturą oraz sportami siłowymi, a w szczególności trójbojem siłowym. Od niedawna jest przy okazji młodym redaktorem w zalecane.pl

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Samsung Galaxy A80 – czy podbije rynek średniaków?

Telefon-bestia, czyli Nubia Red Magic 3