w ,

iChill X3 JeckyLL od Inno3D

Jeden z większych producentów kart graficznych, Inno3D zapowiedziało  topowe autorskie konstrukcje oparte o układy RTX 2080. Nowa seria nazywać się będzie iChill x3 JeckyLL

Karta będzie posiadać zmodyfikowane, szerokie PCB:

To, co najbardziej interesujące w nowej karcie to możliwość zmiany układu chłodzenia. Producent na razie nie precyzuje czy w zestawie znajdą sie dwa układy chłodzenia, które będzie można dowolnie zmienić, czy należy zakupić go oddzielnie.

Oba chłodzenia posiadają znaczące różnice, jedno z nich jest wyposażone w 3 sztuki wentylatorów Scythe o rozmiarze 9 cm. Dodatkowo  większość obudowy karty ma składać się z led RGB. Drugi system chłodzenia to dwa 10 cm wentylatory z piętnastoma łopatkami. Tym razem ilość RGB jest zdecydowanie niższa.

W obu modelach znajdziemy wyświetlacz LCDna boku karty, który min może pokazywać informacje o karcie takie jak: temperatura, taktowania, użycie.

Na ten moment producent nie ujawnił zegarów rdzenia, nie wiemy nawet kiedy i w jakiej cenie produkt trafi na rynek. Jeżeli w paczce znajdą się dwa systemy chłodzenia będzie to interesujący zabieg. Pytanie tylko po co?

Napisane przez Piotr Siekierko

Coś o mnie? Cóż, a jestem sobie twórcą zalecane.pl. Lubię projektowanie zestawów i kompleksowe doradztwo sprzętowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

AMD RADEON LOGO

AMD Radeon Navi: pierwsze przecieki

Nvidia RTX 2060: pierwsze zdjęcia i specyfikacja