w ,

FIFA 20 bez Juventusu Turyn!

FIFA 20 czy PES 2020? To pytanie zadają sobie gracze na całym świecie. Firma Konami odpowiedzialna za Pro Evolution Soccer stara się ze wszystkich sił przekonać graczy do ich produkcji. W tym roku zaskoczyła wszystkich 2 miesiące przed premierą gry. Nie tylko tym, że w 2019 roku zostanie przedstawiona jako eFootball PES 2020.

Japoński producent podpisał 3-letni kontrakt z klubem Juventus Turyn, który stawia EA Sports w trudnej sytuacji. Tylko Konami ma prawo używać nazwy, herbu, strojów i stadionu należącego do włoskiego klubu. Fani FIFY nie odczują jednak różnicy w grze. EA Sports przekazała już informację, że Juventus w grze FIFA 20 (oraz najpewniej w 2 kolejnych edycjach) będzie nosił nazwę Piemonte Calcio. Na ten moment nie znamy jeszcze wyglądu herbu, strojów oraz stadionu włoskiej drużyny.

Skład pozostaje bez zmian

EA Sports nie ma możliwości umiejscowienia w swojej produkcji klubu Juventus Turyn, jednak zawodnicy tego zespołu pojawią się w grze. Oznacza to, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Będzie możliwość gry takimi zawodnikami jak Cristiano Ronaldo czy Wojciech Szczęsny. Karty w trybie Ultimate Team pozostaną nienaruszone, a zawodnicy będą posiadać prawdziwe nazwiska i wygląd.

Więcej kontraktów w FIFA 20 oraz PES 2020

Juventus Turyn to nie jedyny klub, który postanowił przystać na propozycję współpracy z Konami. Japoński wydawca zapowiedział obecność takich klubów jak FC Barcelona, Manchester United i Bayern Monachium. Jednak tutaj nie ma obawy o brak tych zespołów w grze FIFA 20, ponieważ nie są to kontrakty na wyłączność.
EA Sports również wystawiła na stół ciekawą propozycję. Rozpoczęła długoterminową współpracę ze zwycięzcą Ligi Mistrzów – z zespołem FC Liverpool. Póki co nie wiadomo, jakie korzyści owa kolaboracja przyniesie.

FIFA 20

Premiera eFootball PES 2020 zapowiedziana jest na 10 września i pojawi się na PC, PS4 i Xbox One, natomiast FIFY 20 – 27 września i ujrzymy ją na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Autor: Robert Andrzej Jankowski

Napisane przez Kuba Szczykutowicz

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Asus ROG Phone 2 – zdjęcia oraz część specyfikacji

Vivo Z5, znamy już datę premiery najnowszego średniaka