Na zawsze i na wieczność

Wiadomo, że wielu jest fanów różnych marek: Samsung, Apple, Intel, AMD, Nvidia. Fani i użytkownicy sprzętów często stają sie oddani jednej marce i jej honoru będą bronić do ostatniej kropli wirtualnej krwi. To właśnie w sieci można znaleźć zażarte dyskusje o wyższości jednej marki czy produktu nad drugim. Dla producentów taki fanbase jest bardzo cenny. Oddani marce nie dość, że sami kupują jej produkty, to namawiają do tego innych. Niektórzy producenci lubią tworzyć specjalne produkty związane z marką, na czym można sporo zarobić.

AMD to życie

Do tej grupy producentów zalicza się również AMD, znane głównie z produkcji procesorów i kart graficznych. Ciężko nie mówić o oddanej grupie fanów w przypadku tej firmy jeżeli przez ostatnie lata mimo słabszej oferty procesorowej, jeżeli ludzie mimo to w nią wierzyli. Początek 2017 przywrócił nadzieje w możliwości AMD dzięki premierze Ryzenów. Jeszcze przed pierwszymi recenzjami, portale branżowe wraz z kampanią promocyjną czerwonych mocno podgrzewały atmosferę wokół nowych procesorów. W efekcie AMD podniosło się z finansowego dołka, nowe urządzenia zaczęły się świetnie sprzedawać, a grono fanów rośnie nadal.

Kup pan czapke

AMD chcąc wykorzystać medialna nośność Ryzenów przygotowało specjalną ofertę dla ludzi uważających, że czerwone jest lepsze. Na stronie AMD możecie od dziś zakupić… akcesoria AMD, w postaci bluz koszulek czy czapek z logiem Ryzen. Ceny na nasze warunki nie są zbyt atrakcyjne, ale bluza z logo Ryzena w mojej opinii wygląda po prostu uroczo. Pełna oferta dostępna tutaj: amdfanstore.com/default.asp. Nie jest to jedyna oferta akcesoriów AMD, od dawna na stronie amd.corpmerchandise.com można nabyć torby, bluzy, pendrivy czy kubki.

 

Z miłości do gier komputerowych pokochałem hardware, lubię wiedzieć co jak działa. Od lat obserwuje rynek sprzętu PC na podstawie czego wyciągam zwykle dość sceptyczne i mało popularne wnioski. Często wnikliwie porównuję wyniki wydajności sprzętu żeby zauważyć prawidłowości, które wszyscy starają się unikać.