w , ,

Aż cztery warianty Samsunga Galaxy Note 10?

Seria Galaxy Note zawsze sięgała głęboko w portfele swoich nabywców. Oferowała natomiast smartfony praktycznie idealne, pozbawione kompromisów. Jak będzie tym razem?

Prawdopodobny wygląd frontu Note 10.

Wygląd

Co najważniejsze, nadchodzące urządzenie z serii Note po raz pierwszy będzie obejmowało dwa rozmiary. Pierwszy będzie posiadał ekran o przekątnej 6,28 cala, a model z prawdopodobnym dopiskiem Pro, 6,75 cala. Możemy więc stwierdzić, iż Note 10 będzie mniejszy od swojego poprzednika.

Standardowo już, ramki zostaną zmniejszone względem poprzednika. Bez zmian pozostaną materiały, z których wykonany jest smartfon – dwie tafle szkła połączone metalową ramką.

Co do samego ekranu, wydaje się, że firma postawi na identyczne rozwiązanie jak w serii Galaxy S10, czyli charakterystyczne dziury w ekranie.

Poprzednik tytułowego modelu- Galaxy Note 9.

Specyfikacja

Na temat specyfikacji nie podano zbyt wielu informacji, dużo natomiast możemy się domyślać. Na pewno Note 10 zostanie wydany z najnowszym procesorem Samsung Exynos.

Dostaniemy 6GB lub 8GB RAM oraz ogromne ilości pamięci wewnętrznej. Większy model będzie posiadał cztery tylne aparaty, natomiast mniejszy trzy.

S-Pen powinien pozostać bez zmian.

Ciekawą rzeczą wydaje się akumulator, który będzie miał pojemność aż 4500 mAh, i wspierał ładowanie powyżej 25W. Wygląda na to, że Samsung będzie stawiał bardziej na tą część smartfonów, która przecież zawsze była słabą stroną firmy.

Urządzenie będzie działało pod kontrolą Androida 9.0 Pie z nakładką One UI. Zapewne nie zabraknie złącza słuchawkowego czy NFC.

Cena i dostępność

Samsung Galaxy Note 10 ma być dostępny w czterech wariantach:

  • Samsung Galaxy Note 10
  • Samsung Galaxy Note 10 5G
  • Samsung Galaxy Note 10 Pro
  • Samsung Galaxy Note 10 Pro 5G

Na temat cen nie wiadomo nic. Spodziewamy się jednak, że nie będą dużo wyższe od tych startowych Galaxy Note 9. Pozostaje poczekać do premiery, która prawdopodobnie nastąpi pod koniec wakacji.

Źródło: GSMArena

Napisane przez Dominik Kugler

Pasjonat technologii mobilnych. Interesuję się także projektowaniem wnętrz i architekturą. Przy okazji jestem sobie redaktorem w zalecane.pl :)

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Telefon-bestia, czyli Nubia Red Magic 3

Nowe Pixele już są!