w

AMD ponownie rozdaje gry

AMD rozdaje gry

 

Jest wiele sposobów na wspomaganie sprzedaży kart graficznych, np poprzez rozdawanie gier. Jeżeli w ostatnich latach kupowaliście grafikę ze średniego segmentu zapewne otrzymaliście dodatkowo klucze do gier. Nie były to byle jakie tytuły, a najnowsze produkcje. Często zestaw takich gier był warty nawet kilkaset złotych, co przy porównywalnej wydajności kart mogło okazać się decydującym elementem przy wyborze karty graficznej.

W ciągu ostatniego roku oferta darmowych tytułów była raczej „skromna” zarówno od czerwonych jak i zielonych. Nie ma w tym nic dziwnego. „Koparkowy” szał pozbawił sensu istnienia „wabika”, skoro karty i tak schodzą na pniu.

 

Skład oferty

 

Najwyraźniej AMD uznało, że magazyny są pełne i karty graficzne nabywają na ten moment głównie gracze, oraz warto dla nich przygotować nową ofertę gier dorzucanych do RXów 570, 580 oraz Vega. W skład pakietu wchodzą trzy gry Star Control: Orgins, strange Brigade oraz Assassin’s Creed Oddysey. Powyższych tytułów nie ma jeszcze w sprzedaży, ale oczywiste jest, że najbardziej interesujący wydaje się nadchodzący Assassin’s Creed, który ma być bliski poprzedniej części – Origins. Tyle, że tym razem zwiedzimy nie Egipt, a Grecję. Gra premierowo w Polsce będzie kosztować około 250 zł w dniu premiery niezależnie od platformy. W przypadku RX 570 czy RX 580, których ceny zaczynają się już w granicach 1100 zł może być czynnikiem decydującym w wyborze między modelami RX’a a choćby GTX’a 1060, który jednak kosztuje nieco więcej.

Prawdopodobnie w najbliższym czasie można spodziewać się odpowiedzi Nvidii z własną kampanią rozdającą gry za darmo do kart graficznych. Powinno to pomóc w pozbyciu się zapasów magazynowych. Promocja potrwa do końca 2018 roku.

Jakie jest twoje zdanie?

1 punkt
Dobre Słabe

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Dodaj komentarz

Wsparcie nowej generacji Nvidii w HWiNFO

Promocje na podzespoły, akcesoria komputerowe sierpień 2018